Kasparov's interimmers

Hieronder ziet u wie de financiële interimmers in loondienst bij Kasparov Interim Financials zijn.

Naast deze kandidaten hebben wij een groot netwerk van zzp kandidaten die wij snel aan u kunnen aanbieden.

Niene Schaafsma
Interim Finance Professional
interim@kasparov.nl

Alex de Jongh
Interim Finance Professional
interim@kasparov.nl

Mark van Zanten
Interim Finance Professional
mark@kasparov.nl

Bram Spitters
Interim Finance Professional
bram@kasparov.nl

Sjoerd de Jongh
Interim Finance Professional
sjoerddejongh@kasparov.nl

Kyra Verbiest
Interim Finance Professional
kyra@kasparov.nl

Ellen Van
Interim Finance Professional
ellen@kasparov.nl

Tim Goethals
Interim Finance Professional
timgoethals@kasparov.nl

Erald van den Wijngaart
Interim Finance Professional
erald@kasparov.nl

Pieter de Kroon
Interim Finance Professional
pieterdekroon@kasparov.nl

Jeroen Mulder
Interim Finance Professional
interim@kasparov.nl

Nick van Velzen
Interim Finance Professional
nick@kasparov.nl

Karen Mathijssen
Interim Finance Professional
karen@kasparov.nl

Sander Storm
Interim Finance Professional / Teamleider Interim Professionals
sanderstorm@kasparov.nl

Pieter Blokland
Interim Finance Professional
pieter@kasparov.nl

Sjors Peters
Interim Finance Professional
sjors@kasparov.nl

John Joosen
Interim Finance Professional
john@kasparov.nl

Tim Nouws
Interim Finance Professional
timnouws@kasparov.nl

Sjoerd Hemelaar
Interim Finance Professional
sjoerdhemelaar@kasparov.nl

Laura Buurstede
Interim Finance Professional
laura@kasparov.nl

Jasper de Hoon
Interim Finance Professional
jasperdehoon@kasparov.nl

Steven Telen
Interim Finance Professional
steven@kasparov.nl

© Copyright 2017 Kasparov - Design & code by 100.nl